E shtune, 25.03.2023, 11:53 AM (GMT)

Kulturë

Keka: Imazh i rralle i Kuvendit te Lezhes

E enjte, 02.06.2016, 07:17 PM


Gjon Keka: Imazh i rralle i Kuvendit te Lezhes i 2 Marist 1444,

nga kronikat e vitit 1543.(Vota: 0)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora