E hene, 06.04.2020, 06:30 PM (GMT+1)

Plus » Video

Bebe Rexha: No Broken Hearts ft. Nicki Minaj

E enjte, 19.05.2016, 07:01 PM

(Vota: 0)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora
PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT