E merkure, 13.11.2019, 01:20 PM (GMT)

Kulturë » Libra

Gjon Keka: Edukimi Politik

E diele, 20.03.2016, 08:12 PM


Libri më i ri i autorit Gjon Keka, ''Edukimi Politik'', botuar nga shtëpia botuese Botart, së shpejti do të jetë në të gjitha libraritë e Kosovës, Shqipërisë dhe në vende të tjera.

Libri Edukimi Politik është i dobishëm për studentët e shkencave politike, të sociologjisë dhe filozofisë.

Autori dhe Botuesi falenderojne vellezerit Grabanica nga Europa dhe Amerika që mundësuan botimin e këtij libri.(Vota: 1)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora
PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT