E shtune, 04.04.2020, 08:33 AM (GMT+1)

Plus » Video

Islamischer Staat wirbt im Kosovo (Balkan) um Kämpfer.

E hene, 16.11.2015, 08:44 PM





(Vota: 0)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora
PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT