E shtune, 21.09.2019, 02:33 PM (GMT+1)

Plus » Video

Të krishterët në Egjipt: Aleluja

E premte, 09.10.2015, 11:08 AM

(Vota: 2 . Mesatare: 5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora
PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT