E enjte, 27.06.2019, 09:29 AM (GMT+1)

Plus » Video

Shaban Krasniqi: Moj e bukura Arbëri

E shtune, 05.09.2015, 05:17 PM

(Vota: 0)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora
PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT