E marte, 18.06.2019, 02:04 PM (GMT+1)

Plus » Video

Entela Binjaku në Summer Morning

E enjte, 13.08.2015, 07:56 PM





(Vota: 3 . Mesatare: 3.5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora
PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT