E marte, 21.09.2021, 12:38 AM (GMT+1)

Kulturë

Libri "Thesari Kombëtar 4", doli nga shtypi

E merkure, 17.06.2015, 06:40 PM


Kryetar i Shoqatës së Shkrimtarëve dhe Artistëve Shqiptarë ”Papa Klementi XI Albani”, në Suedi (ShShAShS-së), Hysen Ibrahimi njofton se sot doli nga shtypi ”Thesari Kombëtar 4” të cilën e shtypi Shtypshkronja Printing Press, në Prishtinë.

Promovimi i librit do të bëhet si vijon:

Më 23 korrik do të promovohet në fshatin Mazhiq, Mitrovicë, me fillim në ora 12:00

Më 25 korrik në Bibliotekën Kombëtare Universitare në Prishtinë, me fillim në ora 12:00

Më 30 korrik në Harilaq/Fushë Kosovë, me fillim në ora 12:00

Më 1 gusht në Pejë, me fillim në ora 12:00

Më 7 gusht në Dibër, me fillim në ora 17:00

Hysen Ibrahimi,

Kryetar i SHSHASH ”Papa Klementi XI Albani”(Vota: 0)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora