E enjte, 02.04.2020, 07:52 AM (GMT+1)

Kulturë

Te qeshim me Spekter IV

E hene, 25.06.2007, 07:56 PM


po ne do fitooooooojm...

Po mos bertas mi, mos bertas se me trembe kronkondilin

Po ju paraqesim nje shembull perfekt te harmonise njeri - natyre

Xhaxhi polici po i con zile zjarrfikesave. Me siguri kemi te bejme me nje polic gjirokastrit

Pamjet flasin vete...

Te shohim cfar vakti ofron kryeqyteti(Vota: 0)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora
PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT