E premte, 18.09.2020, 10:12 PM (GMT+1)

Kulturë

Te qeshim me Spekter III

E hene, 25.06.2007, 07:42 PM


Cfare po ben more, pusho te them

cheese Sala

dale ta shof pak...

hajde lozim kalapici

o te keqen, te gjithe per mua kane ardhe keto gazetaret

po rri more Olti se s'e ke shansin...(Vota: 0)

Komentoni
Komenti:

Video

Entela Binjaku: Denonconi dhunen kunder gruas


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora