E hene, 27.09.2021, 10:36 AM (GMT+1)

Kulturë

Te qeshim me Spekter I

E hene, 25.06.2007, 07:06 PM


Dukemi qe ndajme te njejtat bindje dhe kravatat i kemi njesoj

Te te puç pak

Pa ta provoj pak dhe une se vdiqa per te ngrene

Kena lind per qef

Iii sa e vogel

I ziu une nuk ma var njeri fare (Ne fakt njeri duket ne varje e siper - Shenimi yne)

Shshsh se mos na degjon njeri

Ej mos me bej mua si i forte

 (Vota: 0)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora