E premte, 10.04.2020, 06:30 AM (GMT+1)

Plus » Video

Dëshmi të Grave të dhunuara gjatë luftës në Kosovë

E enjte, 19.03.2015, 08:22 PM

(Vota: 0)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora
PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT