E hene, 14.10.2019, 05:04 AM (GMT+1)

Plus » Video

Ismail Kadare shqip në Jeruzalem

E marte, 17.02.2015, 09:59 PM

(Vota: 5 . Mesatare: 5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora
PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT