E premte, 03.12.2021, 10:09 AM (GMT)

Kulturë

Gjon Keka: Stema e vjeter e Epirit

E marte, 03.02.2015, 07:27 PM


Nje nga stemat e vjetera te Epirit qe ka poashtu nje domethenie te vecante per historine dhe lashtesine e kombit tone arbnor europian.

Nxjerr nga libri mbi stemat e vitit 1703.(Vota: 0)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora