E diele, 29.03.2020, 06:54 PM (GMT+1)

Aktualitet » Njoftime

Njoftim nga Shoqata Kulturore Kadri Zeka

E marte, 13.01.2015, 07:13 PM


Të nderuar qytetarë, të komunitetit  shqiptar , të nderuar mërgimtarë , intelektual ,  krijues ,dhe artdashës   të kulturës dhe artit shqiptare, po edhe të vlerave tona,  me vendbanim dhe punë të përkohshme në RF të Gjermanisë gjegjësisht në Republikën e Baden-Würtebergu,  ju bëjmë thirrje  një zëri     t'i bashkëngjitni  thirrjes tonë për këtë takim  sa madhështor po   edhe kombëtar me sa vijon:

 

Njofton Asllan Dibrani për "Shoqatën Kulturore Shqiptare" në Nürtingen(Vota: 0)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora
PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT