E hene, 20.09.2021, 12:05 PM (GMT+1)

Kulturë

Keka: Stema e familjes Kastrioti, viti 1667

E enjte, 08.01.2015, 08:41 PM


Gjon Keka: Stema e familjes Kastrioti, viti 1667

Kjo stemë është e pabotuar më parë tek ne.(Vota: 3 . Mesatare: 4.5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora