E merkure, 08.04.2020, 11:53 PM (GMT+1)

Plus » Video

Një dashuri shqiptare - me shqiptarët në Turqi

E marte, 30.12.2014, 02:12 PM
(Vota: 1)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora
PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT