E merkure, 08.04.2020, 11:13 PM (GMT+1)

Plus » Video

Anjeza Ndoj: Vendet e mia

E diele, 21.12.2014, 08:06 PM

(Vota: 2 . Mesatare: 5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora
PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT