E hene, 27.03.2023, 06:38 PM (GMT+1)

Kulturë

Lumturi Ymeri Bersava: Klithma fryme

E diele, 21.12.2014, 06:12 PM


Doli në qarkullin Vëllimi i katërt poetik i poetes Lumturi Ymeri Bersava, nga shtëpia botuese “ADA”, Tiranë.

Ky vëllim ka 112 faqe, dhe ISBN: 978-9928-193-38-4…

Libri kushton 500 Lekë.(Vota: 2 . Mesatare: 5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora