E enjte, 02.04.2020, 01:48 PM (GMT+1)

Plus » Video

Zogu luan me qenin

E premte, 26.09.2014, 08:21 PM
(Vota: 3 . Mesatare: 4.5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora
PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT