E marte, 19.11.2019, 11:05 AM (GMT)

Plus » Video

Pjetër Bogdani - film dokumentar

E enjte, 11.09.2014, 06:22 PM

(Vota: 2 . Mesatare: 5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora
PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT