E merkure, 26.02.2020, 03:13 AM (GMT)

Plus » Video

Surviving an ISIS Massacre

E diele, 07.09.2014, 11:39 AM


In June, ISIS militants massacred hundreds of Iraqi military recruits. This New York Times video tells the improbable story of Ali — the only known survivor. Warning: Graphic video.(Vota: 1)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora
PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT