E hene, 06.04.2020, 10:14 PM (GMT+1)

Plus » Video

A Message to President Obama from a former Muslim

E shtune, 06.09.2014, 03:18 PM

(Vota: 1)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora
PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT