E merkure, 01.04.2020, 03:10 AM (GMT+1)

Plus » Video

Frederik Ndoci: Por si ti nuk ka nje tjeter

E hene, 01.09.2014, 06:44 PM

(Vota: 4 . Mesatare: 4/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora
PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT