E enjte, 09.02.2023, 01:44 PM (GMT)

Kulturë » Keka

Keka: Nene Tereza ka vetem daten e lindjes

E merkure, 27.08.2014, 05:47 PM


Me rastin e pervjetorit te Nenes Tereze

Gjon Keka: Njerez si Nene Tereza kane vetem daten e lindjes

Nene Tereza llamba qe i bene gjithmone drite kombit, shembull i nje njeriu qe sherben dhe e dinte se pse po i sherbente te vertetes dhe dashurise. Njerezit si Nene Tereza kane vetem daten e lindjes, sepse jane te perjetshem per nga veprat.(Vota: 0)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora