E merkure, 29.03.2023, 06:26 PM (GMT+1)

Kulturë » Keka

Foto e papublikuar më parë e Gjergj Kastriotit

E shtune, 23.08.2014, 08:15 PM


Gjergj Kastrioti, nga Kronikat Europiane të vitit 1580, i papublikuar më parë tek ne.
(Vota: 1)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora