E diele, 20.10.2019, 09:52 AM (GMT+1)

Plus » Video

Pat Condell: Hypocrisy over Gaza

E merkure, 20.08.2014, 06:34 PM

(Vota: 1)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora
PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT