E premte, 03.04.2020, 06:06 PM (GMT+1)

Plus » Video

Vice News: The Islamic State

E enjte, 14.08.2014, 06:38 PM

(Vota: 0)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora
PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT