E premte, 23.04.2021, 02:28 PM (GMT+1)

Lajme

Spikerja pa shami, zemërohet Arabia Saudite

E marte, 05.08.2014, 05:25 PM


ARABI-Shfaqet pa shami në ekranin e lajmeve duke lexuar lajmin, skandalizohet Arabia Saudite, ku shumica janë një shoqëri konservatore islame. Spikerja, emri i së cilës nuk bëhet i ditur del me kokën zbuluar dhe lexon një buletin lajmesh për Londrën në kanalin Al Ekhbariya. Por, vajza ka shkelur kodet islamike, të cilat theksojnë se gratë duhet të vishen me modesti, në kokë të kenë hedhur një shami, mbulesë dhe një veshje në trup me gjatësi të konsiderueshme.
(Vota: 0)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora