Zemra Shqiptare

  http://www.zemrashqiptare.net/


Spikerja pa shami, zemërohet Arabia Saudite

| E marte, 05.08.2014, 04:25 PM |


ARABI-Shfaqet pa shami në ekranin e lajmeve duke lexuar lajmin, skandalizohet Arabia Saudite, ku shumica janë një shoqëri konservatore islame. Spikerja, emri i së cilës nuk bëhet i ditur del me kokën zbuluar dhe lexon një buletin lajmesh për Londrën në kanalin Al Ekhbariya. Por, vajza ka shkelur kodet islamike, të cilat theksojnë se gratë duhet të vishen me modesti, në kokë të kenë hedhur një shami, mbulesë dhe një veshje në trup me gjatësi të konsiderueshme.


(da.xha/BalkanWeb)