E merkure, 01.04.2020, 06:11 AM (GMT+1)

Plus » Video

Veç nji Zot paftë e pagoftë - dokumentar

E enjte, 03.07.2014, 07:00 PMVeç nji Zot paftë e pagoftë - dokumentar


(Vota: 2 . Mesatare: 5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora
PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT