E marte, 07.04.2020, 09:11 PM (GMT+1)

Komente » Xharra

Fahri Xharra: Qyteti me emër të përgjakur! (Video)

E hene, 23.06.2014, 07:44 PMFahri Xharra: Gjakova, qyteti me emër të përgjakur!


(Vota: 2 . Mesatare: 5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora
PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT