Zemra Shqiptare

  http://www.zemrashqiptare.net/


Avioni i drogës në Divjakë

| E hene, 26.05.2014, 11:15 AM |


Avioni i drogës në Divjakë në “Politika në ABC News”

Avioni i rrëzuar në Divjakë dhe një fuoristrade me drogë rikthyen debatin politik se në Shqipëri droga transportohet me avion. Deklarata kontradiktore, tallje në rrjetet sociale, një dalje publike e kryeministrit dhe nisja e protestave të opozitës ishin ngjarje që dominuan politikën e javës që lamë pas.