E shtune, 22.02.2020, 01:22 AM (GMT)

Plus » Video

Avioni i drogës në Divjakë

E hene, 26.05.2014, 10:15 AMAvioni i drogës në Divjakë në “Politika në ABC News”

Avioni i rrëzuar në Divjakë dhe një fuoristrade me drogë rikthyen debatin politik se në Shqipëri droga transportohet me avion. Deklarata kontradiktore, tallje në rrjetet sociale, një dalje publike e kryeministrit dhe nisja e protestave të opozitës ishin ngjarje që dominuan politikën e javës që lamë pas.(Vota: 0)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora
PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT