E shtune, 18.01.2020, 01:09 PM (GMT)

Plus » Video

Fahri Xharra në Oxygen

E hene, 26.05.2014, 03:42 PM

(Vota: 2 . Mesatare: 5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora
PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT