E premte, 10.04.2020, 01:02 PM (GMT+1)

Plus » Video

Alma Lama në Jamais Vu

E hene, 26.05.2014, 04:44 PMAlma Lama në Jamais Vu...(Vota: 4 . Mesatare: 5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora
PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT