E shtune, 16.01.2021, 06:36 AM (GMT)

Kulturë

Drita Lushi: ''Flirt''

E shtune, 10.05.2014, 05:01 PM


Shtëpia Botuese “ADA” nxjerr nga shtypi librin e saj më të fundit “FLIRT” të autores Drita LUSHI nën redaktimin e poetit e gazetarit Agim Pipa.

ISBN: 978-9928-4216-6-1

Numri i faqeve: 160

Çmimi: 600 lekë(Vota: 10 . Mesatare: 4.5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora