E merkure, 12.08.2020, 05:45 AM (GMT+1)

Plus » Video

Veli Sahiti - Trix: Krushqit e pajtimit

E premte, 09.05.2014, 07:18 PM



Veli Sahiti - Trix: Krushqit e pajtimit


(Vota: 1)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora