E enjte, 27.02.2020, 05:05 PM (GMT)

Plus » Video

Ramush Haradinaj në Debat

E diele, 04.05.2014, 05:51 PMRamush Haradinaj në Debat


(Vota: 0)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora
PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT