E shtune, 28.03.2020, 05:34 PM (GMT)

Plus » Video

Ismail Kadare në "Debati në Channel One"

E merkure, 30.04.2014, 06:59 PMIsmail Kadare në "Debati në Channel One"


(Vota: 5 . Mesatare: 5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora
PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT