E shtune, 04.02.2023, 03:34 PM (GMT)

Shtesë » Video

Dosja e terrorizmit

E hene, 31.03.2014, 06:55 PMRaporti i SHISH dhe prokurorisë për shqiptarët që luftojnë në Siri

Përgjime telefonike, video dhe thirrje për xhihad janë pjesë e dosjes që shërbimet sekrete dhe prokuroria kanë hartuar për shqiptarët që shkuan të luftonin në Siri. Pjesë e materialit në vijim janë emrat e të gjithë personave dhe familjeve të tyre të cilat publikohen për herë të parë.(Vota: 1)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora