E premte, 10.07.2020, 01:55 AM (GMT+1)

Plus » Video

Entela Binjaku në Urbanika: Tragjedia e Gërdecit

E shtune, 15.03.2014, 06:20 PMEntela Binjaku në Urbanika: Tragjedia e Gërdecit, 15 mars 2013


(Vota: 0)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora