E premte, 03.04.2020, 08:19 AM (GMT+1)

Plus » Video

Frederik Ndoci: Epiri është Shqipëri

E premte, 28.02.2014, 07:47 PMFrederik Ndoci: Epiri është Shqipëri


(Vota: 1)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora
PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT