E enjte, 09.07.2020, 03:07 AM (GMT+1)

Plus » Video

Katror - Intervista me Pr. Dr. Frashër Demaj

E marte, 25.02.2014, 08:48 PMKatror - Intervista me Pr. Dr. Frashër Demaj - 17.02.2014
www.first-channel.tv


(Vota: 1)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora