E marte, 31.03.2020, 02:55 PM (GMT+1)

Plus » Video

Das Testament der Mutter Teresa

E merkure, 05.02.2014, 05:31 PMDas Testament der Mutter Teresa


(Vota: 5 . Mesatare: 5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora
PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT