E shtune, 08.08.2020, 11:02 AM (GMT+1)

Plus » Video

Marubi - Ekspozitë fotografike në Parlamentin Europian

E enjte, 30.01.2014, 08:40 PMFototeka Marubi

Ekspozitë fotografike në Parlamentin Europian

Një ekspozitë si ajo mbi fotografinë e Marubit në Europë plotëson imazhin e shqipëtarëve dhe na tregon, se Shqipëria është tërësisht pjesë e Europës. Shume europarlamentarë treguan pershtypjet e tyre per fotot e ekspozuara ne Parlamentin Europian.(Vota: 1)

Komentoni
Komenti:

Video

Entela Binjaku: Denonconi dhunen kunder gruas


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora