E marte, 31.03.2020, 01:35 PM (GMT+1)

Plus » Video

Alma Lama në Ora News

E marte, 14.01.2014, 08:24 PMAlma Lama në Ora News(Vota: 5 . Mesatare: 5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora
PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT