E shtune, 08.08.2020, 06:46 AM (GMT+1)

Plus » Video

Mevlan Shanaj: Ndrekë Luca - Dokumentar

E enjte, 09.01.2014, 08:34 PMMevlan Shanaj: Ndrekë Luca - Dokumentar


(Vota: 3 . Mesatare: 5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora