E premte, 03.04.2020, 08:11 PM (GMT+1)

Plus » Video

Sali Mani: Pse e mban shallin Rugova

E enjte, 02.01.2014, 07:21 PMSALI MANI: PSE E MBAN SHALLIN RRETH QAFE - 1995...


(Vota: 6 . Mesatare: 4/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora
PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT