E premte, 03.04.2020, 09:58 PM (GMT+1)

Plus » Video

Ramush Haradinaj në Debat

E premte, 27.12.2013, 08:20 PMRamush Haradinaj në Debat - RTK(Vota: 4 . Mesatare: 5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora
PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT